Chomik

Pan Popiołek zawsze narzekał że Kornica jest zbyt dużym chomikiem. On, Pan „porządku” wszystko, WSZYSTKO, wyrzuca do śmieci. Ona natomiast, to co uważa za „przydatne później” odkłada, najczęściej do tzw. pierdolniczka. Podobnie rzecz się miała z kilkoma butelkami po wysokoprocentowej wodzie. Po sylwestrze przyjaciele pozostawili stos pustego szkła. Kornica zostawiła kilka sztuk, bo miała w planie zrobienie kawówki (jest pyyyszna, a robi ją już co najmniej od pół roku, z tym czasem tak ciężko:)). Popiołek nawet nie upierał się za bardzo przy swoim, wiedział że niedługo znów wyemigruje i nie będzie się przejmował. Pojechał, wyłączając wszystkie możliwe media – prąd, wodę, ogrzewanie. Wiadomo, po co płacić za coś z czego się nie korzysta.

Kornica postanowiła odwiedzić ich zimne mieszkanie.. środek tygodnia, 22 wieczorem, a termometr w pokoju wskazywał 4 stopnie celsjusza. Kornica zaklęła szpetnie widząc obłok pary ulatujący z ust:
– Ja mam tu spać? Czy ja jestem bezdomna? – na samą myśl aż się uśmiechnęła – to dopiero hardcore 🙂 Zobaczymy jak będzie.

Włączyła ogrzewanie na ile się dało, do tego piekarnik cały czas chodził, ale po 2h było tylko 7,6 stopnia i nie chciało więcej rosnąć. Jak tu spać? Z pomocą przyszła siostra Kornika. Podpowiedziała jej żeby zrobiła sobie termofor..

z butelek.

Kornica aż podskoczyła z radochy, zagotowała duże ilości wody, przelała do pustych flaszek, zakręciła i wrzuciła pod kołdrę. To był naprawdę genialny pomysł.

Kornica spała w ciepłym (tak naprawdę gorącym:D) łóżku, przez całą noc nie zmarzła i nad ranem bardzo się zaskoczyła, gdyż butelki wciąż były ciepłe.

Siostra, dzięki za uratowanie życia <lol> 🙂

P.S. Panie Popiołek, gdybyś wyrzucił butelki to byłby ze mnie sopelek.  Jak widzisz – gromadzenie „niepotrzebnych” rzeczy czasami się przydaje 😛

a kawówkę i tak zrobie 😛

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s