Kaczyński a ciemnogród

Właśnie przeczytałem taki oto artykuł. Po kilku zdaniach ręce mi opadły całkowicie. Chodzi oczywiście o bardzo aktualną ostatnio wpadkę pana Kaczyńskiego.

Rozmawiać z Rosją o prawach na Białorusi?

Odpowiedzi członka jego partii wyjaśniają wiele:

Prezes ma rację, inni nie wiedzą, co mówią.

Jarosław Kaczyński w tej sprawie wyraził pogląd, który dominuje i który jest obowiązujący. Wszyscy się natrząsają nie mając zielonego pojęcia, o czym mówią.

Cóż jak dla mnie powiało IV RP, od której to prezes PIS odżegnuje się ostatnio całkowicie. Również poprzez zmianę wizerunkową. Czy to naprawdę zmiana? Wystarczy zobaczyć powyżej.

Jeśli chcecie żyć w kraju zaściankowym i pod dyktaturą jedynie słusznych idei prezesa…to nie idźcie do wyborów. To wystarczy, jak ostatnio. Tylko rano obudzicie się z kacem i w kajdankach (bo pewnie coś przeskrobaliście według ww).

Ja nie chcę. IDĘ.

Reklamy

10 thoughts on “Kaczyński a ciemnogród

 1. … a ja tak od dupy strony – blog jest na poważnie… a że autorów jest dwóch, zdarza się, że różne są spojrzenia na tę samą kwestię…
  … a co do wyborów… kiedy „kandydaci są dupiaci”można nie głosować wcale, ale… myślę, że lepiej iść i mimo wszystko spróbować wybrać „mniejsze zło”… a i tak w obu przypadkach większość obietnic pisanych jest palcem na wodzie, by zyskać popleczników… więc…
  a) <–też na Niego głosuję

 2. Ach, to taki wpis dla żartu, rozumiem. 😀
  Myślałem, że blog prowadzony na poważnie.
  Haha. 😉

  • Akurat ta kwestia jest na poważnie. A wyjaśnienie o co chodzi z punktem a masz poniżej w komentarzu jędzy, gdyż się z nim zgadzam.

 3. te wybory są bezsensu – kto jest lepszy – kurdupel z manią władzy czy drugi który oszukuje i zmienia poglądy w zalezności jak wiatr zawieje??? to nie jest żaden wybór 😦 !
  a ja zagłosuję na … Jurka.. Owsiaka! w niedzielę będzie zbierał na powodzian i mam zamiar swój „głos” wrzucić do puszki zamiast do urny. przynajmniej będę miała poczucie że moje pieniądze poszły na cos dobrego.

 4. Hej,

  może warto czytać inne gazety poza Wybiórczą? 🙂

  1) Jak można głosować na Komorowskiego, który broni interesów Rosji w Polsce (jego wypowiedź na temat gazu łupokowego)?

  2) Który napisał pracę magisterską w 11 dni i jeszcze wujek mu pomagał?

  3) Który odwiedził męża śp. Barbary Blidy kilka dni przed wyborami? [Tusk z 4 października 2007 r. w Lublinie powiedział: „Uważam za rzecz wyjątkowo obrzydliwą, kiedy politycy uprawiają taką nekrofilię polityczną. Śmierć Barbary Blidy, rzecz bardzo przykra i smutna, stała się orężem w walce politycznej ludzi nieuczciwych i niemoralnych, takich jak liderzy SLD, którzy z tego chcą zrobić swoją ulotkę wyborczą. (…)”. ?

  4) Jak można głosować na kogoś, kto za najbliższego przyjaciela ma idiotę Palikota? Bronek przecież wczoraj za niego przeprosił podczas debaty? I tak można by wyliczać jeszcze dłużej. A powyliczajmy…

  5)Komorowski broni interesów WSI, oddala nas od sojuszu z USA, nic nie robi, razem z Tuskiem, w sprawie wyjaśnienia katastrofy samolotu pod Smoleńskiem.

  Wolę Kaczyńskiego, bo ufam, że nigdy nie pogodzi się z tuszowaniem śledztwa w sprawie największej tragedii po 1945 r., zadba o to, żeby Polska nie stała się zabawką w rękach ościennych krajów, a po jego zwycięstwie zwykli zjadacze chleba będą mieli choć jeden urząd dbający o ich prawa.

  No i warto głosować na Kaczora choćby dlatego, że ktoś musi Platformersom patrzeć na ręcie i ich pilnować. Nie pamiętacie już jak Sawicka brała łapówki, jak Miro, Zbycho, Rysiu spiskowali po cmentarzach w celu krecenia lodów?

  Pozdrawiam,

  Łukasz

  • Czytam inne 🙂 Przykładowo Rzeczpospolitą 🙂
   A gwoli odpowiedzi:
   Głosuję na Komorowskiego, bo:
   a) niestety nie ma innej opcji
   b) nie chce żyć w państwie policyjnym, które zgotowało nam już PiS w latach 2005-2007.
   c) co do poziomu kultury osobistej i umiejętności łączenia wszystkich Polaków pokazał nam już śp. prezydent, a 2 połowa jabłka jest taka sama
   d) nie chce instrumentalnego wykorzystania prawa dla własnych potrzeb

 5. Chociez mi sie bardzo nie chce IDE by utracic tego kabotyna,hipokryte syna wykladowcy WUML i wnuka pulkownika armii carskiej Jarka.
  Zdrowko.

 6. Aj, ja też idę. Po niedzielnej debacie jeszcze bardziej przekonałam się, że na J. K. nie należy głosować i mam zamiar przekonywać rodzinę, że należy głosować oraz na kogo głosować.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s