Piłka ręczna – protest

W związku ze skandalicznym poziomem sędziowania na ME 2010 w piłce ręcznej trafiłem przypadkowo na inicjatywę wysłania oficjalnego protestu zarówno do norweskiego związku piłki ręcznej jak i związku europejskiego. Tekst protestu w języku angielskim zamieszczam poniżej:

We, the Polish handball fans, are shocked with the scandalously unfair refereeing of the match Croatia-Poland on European Championship 2010 by Kenneth Abrahamsen and Arne Kristiansen. From today we will associate the Norwegian handball with names of the unfair Norwegian referees: Abrahamsen-Kristiansen. We demand the fair evaluation and adequate punishment of those referees.

Polish fan – ….

Wiadomość można wysyłać na adres: office@eurohandball.com (EHF) oraz nhf@handball.com (Norweski Związek Piłki Ręcznej)

Tłumaczenie na język polski wygląda następująco:

My, polscy kibice piłki ręcznej, jesteśmy zszokowani skandalicznie nieuczciwym sędziowaniem w meczu Chorwacja-Polska na Mistrzostwach Europy 2010 przez panów: Kenneth Abrahamsen i Arne Kristiansen. Od dziś, norweska piłka ręczna kojarzyć nam się  będzie z nazwiskami nieuczciwych sędziów norweskich: Abrahamsenem i Kristiansenem. Żądamy uczciwej oceny pracy i odpowiedniego ukarania tychże sędziów.

Polski fan – ….

Reklamy

7 thoughts on “Piłka ręczna – protest

  1. Jestem za, nawet jak nic się nie zdziała, lepiej coś robić niż siedzieć z założonymi rękami i narzekać. Podpisałam się pod petycją do TVP, w której kibice zarzucali (słusznie!) redakcji sportowej że mają w 4 literach kibiców piłki siatkowej bo o wynikach z Ligi Mistrzów informowali (o ile) w ostatnich sekundach trwania serwisu sportowego!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s